مجله پزشکی و سلامت

بررسی مقالات پزشکی

مجله پزشکی و سلامت

mm
مجله پزشکی و سلامت بررسی مقالات پزشکی

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی بدون تردید یکی از پر مخاطب ترین و پر مراجعه ترین حوزه های مشاوره و روانشناسی در سراسر دنیا می باشد. گرچه در ایران به دلیل یک سری از دلایل بازدارنده مانند شرم و خجالت، این آمار نسبت به سایر کشورهای دنیا کمتر است، اما با این حال هر روزه تعداد قابل توجهی از مردم کشورمان به منظور دریافت خدمات مشاوره جنسی و مشکلات زناشویی به مطب ها و کلینیک های روانشناسی مراجعه می کنند.

مشاوره جنسی شامل تمامی خدمات مشاوره ای است که روانشناس به منظور آگاهی بخشی و یا حل بخشی از مشکلات در این حوزه (مانند مشکلات زناشویی که زوجین به آن دچار می شوند.) به مراجعین ارائه می دهد.

 

خجالت از مشاوره جنسی

مسئله خجالت از مشاوره جنسی، نه تنها در ایران، بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر، حتی کشورهای اروپایی نیز مطرح است. اما باید بدانیم که عامل اصلی وقوع بسیاری از طلاق ها و جدایی ها، همین مشکلات زناشویی و عدم آگاهی ها از مسائل جنسی است. مشکلاتی که بسیاری از آن ها با برگزاری جلسات مشاوره جنسی به راحتی قابل حل هستند.

به همین دلیل است که جوامع و دولت ها می بایست با انجام اقدامات فرهنگی برنامه ریزی شده و دقیق، این مسئله را برای عموم مردم جا بیندازند که مراجعه به روانشناس برای دریافت خدمات مشاوره جنسی و شرح مشکلات زناشویی و جنسی با او، خجالت و شرم و حیا ندارد. مطمئنا اگر اقدامات مناسب و ادامه داری در این راستا صورت گیرد، می تواند در بلند مدت تاثیر شگرفی در کاهش آمار طلاق داشته باشد.

حجب و حیای انسانی به خودی خود چیز بدی نیست. بلکه کاملا برعکس، یکی از صفات حسنه انسان است. اما وقتی می توان با برگزاری چند جلسه مشاوره جنسی، جلوی فروپاشی یک خانواده را گرفت، خجالت کشیدن کاملا بی مورد و غیر منطقی است.

 

مشاوره جنسی برای زوج های جوان

بدون شک یکی از اصلی ترین مراجعین مشاوره های جنسی، زوج های جوان هستند.

کمتر کسی در آستانه ازدواج به مشکلات زناشویی و جنسی فکر می کند. (مگر این که به یک مشکل جنسی جدی دچار باشد‌.) اغلب افراد در این مواقع به فکر مسائل اقتصادی و معیشتی، مسائل اخلاقی و ... هستند. و هیچکس فکرش را هم نمی کند که زندگی مشترکش به دلیل مشکلات زناشویی در آستانه طلاق و جدایی قرار بگیرد.

به هر حال باید این مسئله را پذیرفت که مشکلات زناشویی و ناآگاهی های جنسی، سهم قابل توجهی در افزایش آمار طلاق در جامعه دارند. اما در این بین وظیفه زوجین چیست؟ زوج های جوان، پیش از این که کارشان به طلاق و جدایی برسد، می بایست مسئله را کاملا جدی بگیرند و برای حل انواع مشکلات زناشویی خود، بدون آن که احساس شرم و خجالت کنند، به یک روانشناس خوب مراجعه نمایند.

 

مشاوره جنسی برای نوجوانان

این که مشاوره جنسی تنها مختص به بعد از ازدواج است، یک تصور کاملا اشتباه می باشد.گرچه عمده مراجعین مشاوره جنسی، زوج های جوان هستند، اما این واقعیت را باید پذیرفت که هر کسی که به بلوغ جنسی می رسد، خواه مجرد باشد و خواه مزدوج، به مشاوره جنسی احتیاج دارد.

اما فایده و کاربرد مشاوره جنسی برای نوجوانان و افراد مجرد چیست؟ دوران بلوغ برای نوجوانان می تواند دوران بسیار پرخطر و حساسی باشد. از آن جایی که در مدارس و مراکز آموزشی کشور ما هیچ گونه آموزشی در خصوص مسائل جنسی به افراد داده نمی شود (اگر هم همچین آموزش هایی وجود داشته باشد، خیلی خیلی کم و محدود است.) ، نوجوانانی که به بلوغ جنسی می رسند، به دلیل ناآگاهی های جنسی، ممکن است به راه خطا کشیده شده و مشکلات بزرگی را برای خود و خانواده شان ایجاد نمایند.

در بسیاری موارد هم ممکن است نوجوانان از بیماری ها و مشکلات جنسی مختلفی رنج ببرند و باز هم به دلیل عدم آگاهی، این مشکلات را از والدین خود پنهان نموده و یا از راه های نادرستی اقدام به درمان خودسرانه آن ها کنند.

از آن جایی که بیان این مشکلات و پرسش های جنسی با افراد دیگر و غریبه ها، نسبت به والدین، برای کودکان و نوجوانان راحت تر است، پدر و مادرها می بایست در صورت احساس چنین مسائل و مشکلاتی در زندگی فرزند خود، او را به سمت مراجعه به روانشناس سوق داده و راهنمایی کنند.

 تاريخ : جمعه 25 مهر 1399 | 14:21 | نویسنده : mm |

ثبت شرکت در اوکراین و خرید بیزینس فعال

با ثبت شرکت در اوکراین و خرید بیزینس فعال در اوکراین برای خود و خانواده خود درآمد ارزی ایجاد نمائید و از مزایای اقامتی کشور پهناور و زیبای اوکراین استفاده کنید
گروه حقوقی بازرگانی مستر ویزا (آقای ویزا)، با هدف انجام مشاوره ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس به منظور ایجاد درآمد ارزی برای ایرانیان سراسر دنیا فعالیت می نماید.


مشاوره ها و انجام تمامی امور ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس توسط وکلای پایه یک دادگستری ایران و وکلای رسمی کشور اوکراین انجام میپذیرد
اقامت اوکراین از طریق خرید بیزینس فعال و ثبت شرکت در اوکراین در چند وقت اخیر مورد توجه عدۀ‌ بسیاری از مهاجران واقع شده است و بسیاری از افراد به دلیل موقعیت خوب این کشور و نزدیکی آن به بازارهای کلیدی در این کشور سرمایه گذاری می‌کنند


افرادی که در اوکراین شرکت ثبت میکنند و مالیات میپردازند حتی میتوانند در آینده از مزایای بازنشستگی قانونی در کشور اوکراین بهره مند بشوند
با گروه حقوقی مستر ویزا با هزینه کمتر، سریع تر و مطمئن تر به هدف خود برسید
گروه حقوقی مستر ویزا از شهرهای ایران نماینده فعال می پذیرد


متقاضیان می توانند از طریق شماره واتس اپ 00380631900523 وقت مشاوره رزرو نمایندتاريخ : جمعه 25 مهر 1399 | 14:17 | نویسنده : mm |

رویکرد جدید طب مکمل | کمک به بهبودی و سلامتی با انرژی های واقعی بجای انرژی درمانی دروغین

امروزه با گسترش علم و تکنولوژی هر لحظه جنبه های بیشتری از زوایای مخفی علم و طبیعت عیان میشود که بسیاری از کاربردهای طب مکمل و پزشکی جایگزین را به اثبات رسانده و در عین حال بسیاری از مدعیان دروغین و شیاد طب نماهای فیک مثل انرژی درمانی کاذب را نیز به همین طریق فاقد اعتبار کرده است.

 

از طرفی همین پیشرفت دانش و فناوری که مزایای مفیدی برای زندگی بشر داشته و لوازم و وسایل جدیدی را برای رفاه و آسایش و بعضا تسریع در امور زندگی در اختیار انسانها قرار داده باعث بروز آلودگی ها و عوارضی در محیط زیست شده که برای حیات و سلامتی انسانها اثرات مخرب و زیان باری به همراه داشته است بویژه آلودگی های زندگی شهری مثل امواج مضر و مخرب مایکروویو و دکل های موبایل و سیگنال های الکتریکی که هر چند برخلاف آلودگی هوا با چشم دیده نشده و نامرئی هستند اما عوارض آنها بعد از سالها تحقیق و پژوهش توسط محققان عرصه پزشکی و سلامت به اثبات رسیده اند.

 

یکی از آن عوارض حاد، افزایش بیش از حد یون های مثبت در بدن انسان و محیط اطراف اوست که باعث ایجاد اتصال عرضی پیوندهای یونی (کووالانسی) در سلولهای بدن انسان شده و در نهایت به ایجاد رادیکالهای آزاد منتهی میشود که شناخته شده ترین عامل اصلی شیوع سرطان در جهان محسوب میگردد که از مداومت در عدم تعادل یونی در بدن نشات گرفته است . ناگفته نماند که سردرد ، استرس و اضطراب مزمن و بسیاری از ناخوشی های جسم و روح انسان از دیگر عوارض این آلودگی هاست.

 

به هر روی بشر امروزی نمیتواند با وجود عوارض استفاده از تکنولوژی های مدرن از استفاده از آنها را متوقف کند و در واقع در خیال برخی انسانهای مدرن امروزی مزایای تکنولوژی بر معایب آن چربیده  که صد البته این تصوری اشتباه و خطرآفرین است. اما براستی راه حل چیست که بتوان از تکنولوژی های جدید بدون هیچ عوارضی بهره مند گردید؟

یکی از ایده هایی که بعدا عملی شد و به عنوان چاره ای برای رفع این عارضه مطرح گشت ایجاد یک محافظ برای بدن انسان در برابر تشعشعات امواج رادیویی و مایکروویو بود اما این سد محافظ چطور ایجاد شده و به چه شکل ظهور میکند؟ آیا حتما لباس مخصوصی باید به تن کنیم؟

رفع این عارضه یعنی عدم تعادل یونی در بدن انسان با ایجاد تعادل توسط یون های منفی خنثی کننده یونهای مثبت و رادیکالهای آزاد میسر میگردد که همانگونه که در بالا ذکر شد چون این عارضه بیشتر در محیط زندگی شهری بوجود می آید میبایست در طبیعت و دور از زندگی شهری به دنبال محیط های سالمی گشت که دقیقا شرایطی برعکس داشته باشند.

بر حسب تحقیقات دانشمندان سنگ های آتش فشانی ، سواحل شن های سیاه ، آبشارها و چشمه های آب گرم مکانهایی هستند که به صورت طبیعی دارای مقادیر زیادی از یون های منفی بوده که زندگی در اطراف آنها به صورت مداوم میتواند به خنثی سازی رادیکال های آزاد بینجامد.

این روش درمان جایگزین تاثیر خوبی در کمک به شفای بسیاری از بیماریها و حفظ سلامتی دارد اما مشکل بعدی اینجاست که انسان شهری نمیتواند شهر و تجارت و شغل خویش را رها کرده و همیشه در این نزدیکی این مکانها حضور داشته باشد بلکه فقط گهگاهی در ایام فراغت حضور موقت در مجاورت آنها برای او میسر است.

 

پس از سالها پیگیری ، تحقیقات و آزمایش های فراوان ابتدا در سنگاپور و نهایتا در ژاپن دانشمندان محصولی به نام گردنبند اسکالر اختراع و عرضه کردند که با استفاده از همین مواد یون دار آتش فشانی و 76 نوع گوناگون کریستال های معدنی ساخته شده و توسط فناوری نانوتکنولوژی چینش آنها به صورتی کاملا متمرکز در مرکز محصول انجام گردیده است و از آنجا که میبایست بیشترین تاثیر را در چاکراهای انرژی بدن انسان بگذارد به شکل گردنبند ساخته و طراحی شده که هم جنبه تزیینی و زینتی داشته باشد و هم در موقعیت سینه بیشترین اثرگذاری را داشته باشد که البته محصولات اسکالر در شکل های دیگری مثل قلم و شیلد محافظ هم ساخته شده اند اما بیشترین کاربرد را همین گردنبند انرژی دارد که تا شعاع ده متر از بدن انسان را تحت الشعاع قرار میدهد.  لازم به ذکر است که محصول مشابهی به نام دستبند مغناطیسی هم با کاربرد نزدیک جهت یونیزاسیون گلبولهای خون تولید و عرضه میگردد که تاثیر مثبتی در درمان دردها و رفع مشکلات سلامتی دارد.

 

 

 

پایگاه داده ایران آویز در جهت نقد و بررسی طب مکمل و پزشکی جایگزین و همینطور مباحثه و مقایسه انواع طب مکمل به صورتی عادلانه و به دور از هرگونه تعصب و غرض میپردازد و ایضا عرضه کننده گردنبند اسکالر اورجینال تکنولوژی ژاپن ساخت کمپانی های بایواکسل ، فیوژن اکسل و ای‌یاشی است که این محصولات کاملا اصل بوده و توسط دستگاه یون سنج مورد آزمایش قرار میگیرند که تفاوت واضح و آشکار آنها با محصولات چینی و تقلبی موجود در بازار را میتوان به آسانی مشاهده کرد.

پایگاه  اینترنتی ایران آویز www.iranaviz.com و شماره تلفن و واتساپ 09109977788 جهت ارتباط علاقمندان به زندگی سالم در محیط شهری و حفاظت از خویشتن در برابر تشعشعات مخرب و رادیکال های آزاد با کارشناس فروش و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با محصولات برقرار است.

 تاريخ : سه شنبه 22 مهر 1399 | 14:43 | نویسنده : mm |

معرفی دکتر شقایق درویشی

دکتر شقایق درویشی از جمله روانشناسان و مشاوران برتر ایران محسوب می شود . دکتر درویشی از اعضای انجمن روانشناسی آمریکا و  انجمن روانشناسی ایران می باشد و همچنین عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران می باشد .

آدرس وبسایت دکتر شقایق درویشی https://www.drshaghayeghdarvishi.ir/ می باشد . با مراجعه به وبسایت دکتر شقایق درویشی میتوانید برای رزرو نوبت و مشاوره با دکتر اقدام نماییم .

دکتر شقایق درویشی ارائه دهنده انواع خدمات تخصصی در حوزه های مختلف مشاوره و روانشناسی ، همچون :

خدمات تخصصی در حوزه مشاوره به شرح زیر می باشد :

مشاوره خانواده :

افراد به مشاوره خانواده مراجعه می کنند تا زندگی بهتر از آنچه که دارند داشته باشند . در مشاوره خانواده افراد مهارت های زندگی ، چگونگی حل مشکلات در زمان بروز مشکلات مختلف ، چگونگی تربیت فرزندان و ... را می آموزند .

 

مشاوره ازدواج :

 به صورت مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره پس از ازدواج انجام می شود . در مشاوره پیش از ازدواج تمامی ویژگی های شخصیتی و رفتاری طرفین مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و زوجین از بروز مشکلات احتمالی آگاه می شوند .همچنین چگونگی حل کردن این گونه مشکلات را می آموزند . دکتر شقایق درویشی در مشاوره پس از ازدواج نیز تمامی مشکلات و دغدغه های زوجین مورد قرار می دهد  و راهکارهای مناسب برای حل مشکلات را ارائه مب دهد تا به بهترین شکل مشکلات خود را حل کرده و زندگی به دور از تنش داشته باشند .

مشاوره فردی :

 افراد برای اینکه به شناخت دقیق تری نسبت به خود و ویژگی های شخصیتی و رفتاری خود برسند به مشاوره فردی مراجعه می کنند . زمانی که فرد به شناخت دقیقی از خود برسد ، می تواند در زمان های مختلف بهترین تصمیم گیری را انجام دهند و کمتر دچار اشتباه در تصمیم گیری های خود شوند .

مشاوره تحصیلی :

 بسیاری از دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیل خود دچار مشکلاتی همچون عدم تمرکز ، مشکلاتی در درس خواندن و ... می شوند . همچنین بسیاری از دانش آموزان در مقاطع مختلف به ویژه سال های آخر تحصیل خود نیاز به برنامه ریزی دقیق دارند تا بتواند در امتحانات نهایی و کنکور بهترین نتیجه را بگیرند . دانش آموزان برای تمامی این موارد می توانند به مشاوره تحصیلی مراجعه کنند و بهترین نتیجه را بگیرند .

رزور نوبت مشاوره با دکتر شقایق درویشی :

آدرس مطب دکتر شقایق درویشی :

میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بعد از بیمارستان بقیه اله ، پلاک 209 ، طبقه 5 ، واحد  18

 

 تاريخ : چهار شنبه 16 مهر 1399 | 15:37 | نویسنده : mm |

چرا نیاز به خرید میز اتو داریم؟

 

اگر نیاز به خرید میز اتو پیدا کرده اید به این معنا است که به آراسته بودن خود اهمیت می دهید. نیاز به نگرانی نیست.ما بهترین ها را برای شما مهیا می کنیم. همانطور که می دانید اتو یک وسیله برای از بین بردن چین و چروک لباس ها است و در هر خانه ای یک عدد از آن حتما پیدا می شود. اثر گرمایشی آن بسته به نوع پارچه بین 180 تا 200 درجه سانتی گراد قرار می گیرد. عمل اتو کردن به این صورت است که گرما پیوندهای بین مولکولهای پلیمر زنجیره بلند در فیبرهای پارچه را شل می کند، زمانی که پیوندها شل شدند با وزنی که قسمت آهنی اتو به لباس وارد می کند باعث صاف شدن آن می شود. برخی از پارچه ها برای صاف شدن نیاز به آب دارند. شما انواع خرید اتو را نیز می توانید از ما انجام دهید. انجام عمل اتو کشیدن نیاز به سطحی دارد که آن را راحت کند. به همین دلیل میزهای اتو در طول زمان اختراع شدند و تکامل یافتند. در زیر به تاریخچه ی آن به طور مختصر اشاره می کنیم.

خرید میز اتو از فروشگاه رزآلین

 

تاریخچه میز اتو

در سال 1858 شخصی به نام واندنبرگ میز اتو را به نام اختراع خود ثبت کرد که عمل صاف کردن لباس ها به خصوص آستین و پاچه شلوار را تسهیل می کرد. میز اتو قابل حمل و تاشو در سال 1875 در کانادا توسط جان پورتر ایجاد گردید.این اختراع همچنین شامل یک صفحه پرس قابل جابجایی بود که برای آستین ها استفاده می شد. در سال 1892 سارا بوون حق پیشرفت این اختراع را به نام خود ثبت کرد و امکان اتو لباس ها را با کیفیت بهتر فراهم کرد.

ویژگی های میز اتوهای فروشگاه رزآلین

قبل از خرید اتو و یا میز اتو خوب است از ویژگی های آن آگاهی پیدا کنید. این میز اتوها ثابت و سبک هستند. بی سرو صدا باز می شوند و کاملا جمع می گردند. بنابراین اگر در آپارتمان کوچک زندگی می کنید و مشکل کمبود جا دارید، ویژگی کامل جمع شدن آن باعث می شود دیگر دغدغه ی جا نداشته باشید. بادوام هستند. در سایزهای مختلف وجود دارند.در سایزهای بزرگتر پایه ها بلندتر هستند تا در هنگام اتو تکان بیجا نخورد و کاملا روی زمین ثابت باشد و راحتی را برای شما به همراه داشته باشد. سطح های بزرگتر تحمل وزن بالاتری دارند و با خیال راحت می توانید لباس های سنگین تر را هم روی آن ها صاف کنید. به راحتی می توانید درزها را هم روی آن ها اتو کنید چون سطح آن ها بسیار کیفیت خوبی دارد.

کلام آخر

با توجه به آنچه گفته شد برای خرید میز اتو، خرید میز چرخ خیاطی و خرید اتو به فروشگاه رزآلین مراجعه کنید. چرخ خیاطی یکی دیگر از ابزارهای مورد استفاده است. تقریبا در هر خانه ای پیدا می شود. برای اینکه در هنگام کار با چرخ خیاطی احساس راحتی کنید داشتن میز چرخ خیاطی مناسب بسیار دارای اهمیت است. ما انواع میزهای مناسب برای چرخ خیاطی را در فروشگاه رزآلین داریم که کاملا استاندارد هستند و برای شما راحتی را فراهم می کنند. نکته ای که وجود دارد این است که میزها برای وضعیت کمر شما شرایط خوبی را ایجاد کنند که هم میز اتوها و هم میز چرخ خیاطی های موجود در فروشگاه رزآلین این شرایط را برای شما فراهم خواهد کرد. خرید اتو، خرید میز اتو و خرید میز چرخ خیاطی خود را از فروشگاه رزآلین با خیال راحت بخواهید. 

 تاريخ : پنج شنبه 13 شهريور 1399 | 1:25 | نویسنده : mm |

بهترین روش خرید کتاب پزشکی در تهران

با پیشرفته شدن ساختار جوامع بشری و بهبود علوم و فناوری های نوین در سراسر دنیا،بیشتر نیاز های ضروری مردم از طریق خرید اینترنتی برطرف میشود.یکی از پرطرفدارترین کتاب هایی که برای دانشجویان پزشکی اهمیت زیادی دارد،تهیه کتاب پزشکی از یک مرجع مطمئن با کمترین هزینه ممکن میباشدانتشارات جعفری نوین به صورت حضوری و فروشگاه اینترنتی نیاز شما را فراهم خواهد کرد

 

یکی از  اصلی ترین و مهمترین دلایلی که باعث میشود تا بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران به خرید اینترنتی کتاب روی اروندان است که این امکان برای آنها ایجاد میشود تا قیمت ها را مقایسه کنند.در حالت کلی می توان گفت که برای دانشجویان رشته های پرطرفدار مانند پزشکی،خرید کتاب از طریق اینترنت بسیار مقرون به صرفه خواهد بود؛چرا که از این طریق آنان می توانند در بسیاری از هزینه های جانبی که خرید کتاب حضوری دارد،صرفه جویی کنند.

از طرفی دیگر توجه داشته باشید که خرید نسخه چاپی تمامی کتاب ها برای دانشجویان هزینه ی بالایی خواهد داشت،در چنین مواردی آنان می توانند از مزایای خرید نسخه الکترونیکی کتاب ها استفاده کنند.یکی از انتشارات هایی که امکان تهیه ی نسخه ی الکترونیکی را با کمترین هزینه برای دانشجویان ایجاد کرده است،انتشارات جعفری نوین میباشد.شما میتوانید با مراجعه اینترنتی به این فروشگاه تخصصی کتاب پزشکی  -  کتب پرستاری ،نسخه الکترونیکی کتاب های مورد نیازتان را تهیه کنید.

 

 

همه ی ما تجربه ی خرید کتاب حضوری را داریم،اصولا در این روش محدودیت ها و اشکالاتی وجود دارد که کار را برای خریداران سخت میکند.اصولا بیشتر کتاب فروش های حضوری برخی از کتاب های مورد نیاز دانشجویان را ندارند و آنها مجبورند تا با صرف وقت و هزینه یی بسیار زیاد در جستجوی کتاب مورد نظرشان بسیاری از مغازه ها را زیر و رو کند و در آخر هم ممکن است نتوانند برخی از کتاب های کمیاب را تهیه کنند.

فروشگاه اینترنتی جعفریدنوین تمامی کتاب های پر کاربرد مورد نیاز دانشجویان رشته پزشکی را فراهم کرده است و شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه تخصصی،انواع کتاب لاتین پزشکی را هم که در بیشتر فروشگاه های کتاب موجود میباشد،تهیه کنید.

 

 

 

 تاريخ : سه شنبه 11 شهريور 1399 | 2:0 | نویسنده : mm |

چند بار باید ماساژ دهیم؟

اینکه چند بار باید ماساژ دهید به عوامل مختلفی از جمله نیازهای جسمی و عاطفی شما بستگی دارد. سطح استرس شما و بودجه شما وقتی مرتبا ماساژ می گیرید قطعاً بیشترین مزایای سلامتی ماساژ را تجربه خواهید کرد. ماساژ باعث آرامش سیستم عصبی ، بهبود گردش خون و گردش لنفاوی ، تسکین درد عضلانی و کمک به مدیریت درد در شرایطی مانند آرتروز ، سیاتیک ، اسپاسم عضلات می شود.

اگر سالی یک بار ماساژ دهید آرامش بخشی خواهد بود ، اما نمی تواند یک عمر تنش عضلانی را برطرف کند. به طور معمول مرکز ماساژ آرامکده طراوت جوانی ، هر هفته یا دو هفته یکبار برای انعطاف پذیری و شکل مناسب بافت ماهیچه ای ایده آل است. اگر درد مزمن دارید یا مسئله خاصی برای حل آن دارید ، ممکن است لازم باشد هفتگی (یا حتی دو بار در هفته) بیایید تا حالتان بهتر شود.

هنگامی که احساس خوبی کردید ، یک بار در ماه حداقل توصیه شده برای حفظ سلامت بافت شما است. اگر ماساژها را خیلی دور از هم بکشید ، عضلات می توانند به الگوی قدیمی خود برگردند ، به خصوص اگر تحت استرس باشید. اگر خیلی منتظر بمانید ، باید همه چیز را از ابتدا شروع کنید تا انعطاف پذیری و شادابی آنها را بازیابی کنید. به بدن خود گوش دهید ، اما در تلاش برای صرفه جویی در هزینه خیلی منتظر نمانید.

 تاريخ : یک شنبه 9 شهريور 1399 | 15:56 | نویسنده : mm |

معرفی بهترین قرص های لاغری با تاثیرگذاری 5 تا 10 کیلو در ماه

در این مقاله به معرفی بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه های ایران می پردازیم. قرص های لاغری معرفی شده در این مقاله دارای تاثیرگذاری 5 تا 10 کیلو گرم در ماه هستند و دارای عوارض بسیار کمی می باشند.

 

       ·قرص لاغری گلوریا

گلوریا قرص پرآوازه و مشهور این روزهای بازار کاهش وزن و لاغری استمی توان گفت در بین قرص های لاغری موجود در بازار به خصوص ایران، قرص گلوریا مشهورترین آن هاستقرص لاغری که توانسته نتایج مثبتی در بین مصرف کنندگان از خود نشان دهد.

مشخصات کلی قرص لاغری گلوریا:

            ·        قرص لاغری گلوریا تولید کشور اسپانیا می باشد.

            ·        بسته دارویی این قرص، حاوی ۳۰ عدد کپسول می باشد.

            ·        درب بسته دارو به رنگ بنفش می باشدسایر رنگ ها نشان از تقلبی بودن دارو دارد.

            ·        کپسول ها از اوریل ۲۰۲۰، با رنگ سیاه، همراه با عکس ماه و ستاره بر روی آن، تولید و به بازار عرضه شد برای مقابله با نسخه های فیک و تقلبی موجود در بازار). رنگ قبلی کپسول ها قهوه ای می باشد.

            ·        تمام ترکیبات سازنده قرص لاغری گلوریا، گیاهی می باشد.

آیا گلوریا واقعی گیاهی ست؟ ترکیبات قرص لاغری گیاهی

زمانی که صحبت از استفاده قرص های لاغری می شود، ترکیبات آن اهمیت بالایی پیدا می کنداستفاده از قرص های شیمیایی به دلیل عوارضی که در بدن بر جای می گذارد، مگر با توصیه و تجویز پزشک توصیه نمی شود.

گیاهان دارویی با توجه به طبیعی بودن، برای استفاده قابل اطمینان تر هستندقرص گلوریا اولا ترکیبات کاملا گیاهی داردو ثانیا این ترکیبات در دوز مشخص و اندازه گیری شده مصرف می گرددپس استفاده از آن عوارض جانبی را برای مصرف کنندگانش به وجود نمی آورد.

قرص لاغری گلوریا ترکیبی از لوتوس هندی ( گل لاله مردابی)، عصاره ریشه بهارنارنج، عصاره کاسیا، هل باد، بابا آدم و گرده موم زنبور عسل است که در کنار هم، تاثیرات لاغری و کاهش وزن را ایجاد می کنددر ادامه نقش هر کدام از این ترکیبات را در فرآیندهای لاغری گلوریا توضیح خواهیم داد.

خواص لوتوس هندی ( ریشه نیلوفر آبی یا گل لاله مردابی)

ریشه نیلوفر آبی دارای مقدار زیادی فیبر است که باعث عملکرد بهتر سیستم گوارشی و جلوگیری از یبوست می شودهم چنین مقدار زیاد فیبر در یک رژیم غذایی باعث می شود تا مدت زیادی احساس سیری کنیددر نتیجه علاوه بر حل مشکل یبوست و هضم، نقش خوبی در کاهش اشتهای شما بازی می کند.

هم چنین خواص این گیاه برای درمان تب، اسهال ، خون ریزی، بی خوابی، تقویت عملکرد قلب، بهبود کیفیت خواب، تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از سرطان مفید است.

خواص ریشه بهارنارنج

بهار نارنج یکی از مهم ترین گیاهان دارویی است که برای مشکلات عصبی مفید می باشدبه همین دلیل می تواند اعصاب شما را آرام و از پرخوری عصبی جلوگیری کند.

هم چنین طبیعت گرم و ویتامین های گروه B,C و D در آن برای عملکرد بهتر بدن مفید است. ایجاد نشاط در بدن، بهبود ناراحتی های معده و سیستم گوارشی دیگر مزایای استفاده از بهارنارنج می باشد.

خواص کاسیا

کاسیا یکی از قوی ترین گیاهان دارویی برای پاکسازی کبد و تنظیم کننده آنزیم های آن است. کبد یکی از مهم ترین اجزای بدن می باشد که علاوه بر تصفیه خون و سم زدایی، نقش پر رنگی در کاهش وزن دارد. سیستم گوارشی و روده با مصرف کاسیا عملکرد بهتری پیدا می کند و می تواند اشتهای کاذب را نیز از بین ببرد.

هم چنین نقش مثبت آن در سنگ کیسه صفرا، مشکلات پوستی، برطرف کردن سیاهی دور چشم، سنگ کلیه و مثانه، کاهش کلسترول و برطرف کردن عطش اثبات شده است.

خواص گیاه هل باد

گیاه هل باد، باعث تقویت معده و از بین برنده نفخ می باشد که هضم غذا را نیز بهتر می کند. این گیاه طبع گرم و خشک دارد و برای چربی سوزی، تسکین درد دندان و ارامش بخش اعصاب است.

گیاه بابا آدم

گیاه بابا آدم، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. هم چنین باعث عرق کردن بیشتر و دفع آب میان بافتی از بدن می شود. ضد عفونی کردن دستگاه گوارشی، بهبود هضم و جلوگیری از یبوست دیگر فواید مصرف گیاه این می باشد که تاثیر خوبی در لاغری و کاهش سایز دارد.

کنترل فشار خون و کلسترول، جلوگیری از ریزش مو، رفع مشکلات پوستی، خواص آنتی اکسیدانی، وجود ویتامین های مختلف، بهبود دیابت، پاکسازی کبد و کلیه، سلامت قلب و بسیاری از خواص دیگر از فواید این گیاه می باشد.

خواص موم زنبور عسل

پاکسازی کبد و کنترل کلسترول خون مهم ترین خاصیت موم زنبور عسل می باشد که برای لاغری در قرص گلوریا استفاده شده است. علاوه بر بهسازی عملکرد کبد، موم زنبور عسل باعث بهبود مشکلات پوستی، درمان بیماری دهان و دندان، خواص انتی اکسیدانی و ضد سرطانی می گردد.

 

      ·قرص لاغری آلفا اسلیم

خرید و معرفی بهترین قرص های لاغریقرص لاغری آلفا اسلیم ( Alpha slim)

استفاده از قرص های مختلف برای کاهش وزن و لاغری یکی از روش های پرطرفدار برای رسیدن به اندام دلخواه می باشددر این میان قرص آلفا اسلیم به عنوان یکی از پرفروش ترین قرص های لاغری گیاهی، توانسته است عملکرد مناسبی از خود نشان دهد.

برای آشنایی با ترکیبات و شیوه مصرف کپسول آلفا اسلیم، شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنیم.

معرفی مشخصات کلی قرص آلفا اسلیم:

                     · محصول کشور آمریکا

                     · به صورت کپسول های ۲۵۰ میلی گرمی

                     · دارای ۵۰ عدد کپسول

                     · مناسب برای لاغری به خصوص در افراد دارای استپ وزنی

                     · قوطی و جعبه سفید رنگ

                     · کپسول های نارنجی رنگ

                     · وجود برچسب حاوی کد ریجستری برای تشخیص اصالت محصول بر روی جعبه قرص آلفا اسلیم

 

نحوه عملکرد قرص آلفا اسلیم برای لاغری و کاهش وزن:

                     · بهبود عملیات گوارش و هضم غذا

                     · بالا بردن متابولیسم و سوخت و ساز بدن

                     · چربی سوزی

                     · کاهش اشتها

ترکیبات قرص لاغری آلفا اسلیم و خواص آن برای کاهش وزن:

قرص آلفا اسلیم یک قرص لاغری کاملا گیاهی می باشدترکیبات گیاهی منحصر به فرد در این قرص، در دوز کاملا مشخص و اندازه گیری شده، عملکرد سیستم بدن را بهبود بخشیده و به تناسب اندام شما کمک می کند.

قرص آلفا اسلیم حتی در کسانی که دارای استپ وزنی هستند و موفق به کاهش وزن نمی شوند نتایج مثبتی از خود نشان داده استعمده ترین ترکیبات طبیعی قرص آلفا اسلیم موارد زیر هستند:

ویدانگا یا فلفل سیاه کاذب ( vidanga- Embelia Ribes)

ویدانگا یک گیاه بوته ای شکل با شاخه های بلند افتاده می باشد و به دلیل شباهت زیاد با دانه های فلفل سیاه به عنوان فلفل سیاه کاذب در هند، مجمع الجزایر هند، آسیای استوایی، جنوب چین و آفریقای شرقی شناخته می شودبرگهای ساده و براق با رنگ سبز تیره داردمیوه های این درخت به شکل گلبولی یا فندقی شکل می باشند که زمانی که در حالت کاملا رسیده باشد رنگ قهوه ای تیره ای پیدا می کندمیوه های فلفلی شکل ویگاندا دارای طبیعت گرم است و سوخت ساز بدن را افزایش می دهد.

ویدانگا به علت خواص منحصر به فرد خود در بسیاری از دارو برای از بین بردن کرم ها و انگل های معده استفاده می شودتاثیر مثبتی بر روی سوء هاضمه و بهبود یبوست از خود نشان می دهدهم چنین با مصرف منظم آن، کاهش سطح لیپیدها و بهبود متابولیسم بدن رخ خواهد داد که همگی به مدیریت بهتر وزن کمک می کند.

علاوه بر این به دلیل وجود ترکیبات آنتی اکسیدانی، قلب را در برابر آسیب سلول های رادیکال آزاد محافظت نموده و به سلامت بیشتر آن منجر می شودرهایی از آکنه های پوستی به دلیل خواصل آنتی باکتریالی، رفه سموم از سراسر بدن، بهبود فرآیند افسردگی با بهتر شدن خلق و خو و هم چنین عملکردهای مغز از دیگر فواید استفاده از این گیاه می باشدپس به صورت کلی وحود ویدانگا در قرص آلفا اسلیم از طریق فرآیندهای زیر به لاغری و کاهش وزن کمک می کند.

                     · افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن

                     · کاهش توده های چربی

                     · رفع سوء هاضمه

                     · بهبود عملکرد گوارش

                     · تنظیم اشتها و مدیریت کاهش وزن

 

قهوه سبز

به طور ساده می توان گفت قهوه سبز، دانه های قهوه معمولی هستند که هنوز بو داده نشده و خام هستندعصاره قهوه سبز، به عنوان یک مکلمل غذایی یا به عنوان یک نوشیدنی گرم مانند قهوه بو داده مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر چه منشا طبیعی قهوه سبز با قهوه های معمولی مشابه است اما مشخصات شیمیایی آن ها با یک دیگر کاملا متفاوت استقهوه سبز عطر و طعم ملایم تری نسبت به قهوه بو داده دارد و بیشتر شبیه دمنوش های گیاهی می باشدعلاوه بر این میزان کافئین و ترکیبات آنتی اکسیدانی آن در مقایسه با قهوه های معمولی بیشتر استدر نتیجه اثرات ضد التهابی و آنتی اکسیدانی که برای سلامتی بسیار مفید است پر رنگ دیده می شود.

هم چنین در نظر داشته باشید استفاده از عصاره قهوه سبز به عنوان یک مکمل کاهش وزن و لاغری توسط محققان زیادی آزمایش شده و نتایج مثبتی از آن دریافت کرده انددر ادامه گزارشات منتشر شده کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت و بیماری های قلبی، فشار خون و قند بالا مشاهده شده است.

قهوه سبز در قرص آلفا اسلیم نقش های زیر را بازی می کند:

                     · تنظیم قند خون

                     · کاهش توده های چربی

                     · افزایش چربی سوزی و متابولیسم بدن

                     · افزایش سطح انرژی بدن برای فعالیت های روزمره

 

 

تخم کتان

تخم کتان که به عنوان بذر کتان نیز شناخته می شود از سالیان دراز تا کنون خواص درمانی زیادی داشته استاین بذر حاوی مقادیر زیادی فیبر، چربی گیاهی ، پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی متعدد استمواد مغذی موجود در تخم کتان باعث حفاظت بدن در برابر بسیاری از مشکلات و بیماری ها می شودمانند:

                     · کاهش جذب کلسترول و گلوکز

                     · بهبود حرکات و فعالیت های سیستم گوارش شامل هضم و دفع

                     · کاهش خطر ابتلا به سرطان روده

                     · دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی

                     · جلوگیری از پیشترفت بیماری های قلبی و انواع مختلف سرطان سینه، پروستات و روده

                     · جلوگیری از یبوست

                     · کاهش بیماری سندروم رورده تحریک پذیر

                     · کاهش فشار خون

                     · کمک به دیابت نوع ۲

                     · موثر در کاهش وزن و لاغری

                     · کاهش نفخ و پاکسازی دستگاه گوارش

                     · بهبود پوست و مو

                     · بدون گلوتن

                     · کمک به تعادل هورمونی

                     · بهبود آسم و مشکلات ریوی ناشی از تشعشات

                     ·وجود تخم کتان در قرص لاغری آلفا اسلیم در مکانیزم های زیر به فرآیند لاغری و کاهش وزن شما کمک می کند:

                     · کاهش نفخ

                     · بهبود فرآیند گوارشی

                     · جلوگیری از یبوست

                     · کاهش اشتها

                     · چربی سوزی

                     · کاهش کلسترول و گلوکز خون

 

گلیسین

گلیسین یکی از ساده ترین اسیدهای آمینه در بدن انسان ها می باشداین اسید آمینه از مواد کاملا طبیعی و گیاهی به دست آمده و داخل قرص آلفا اسلیم وجود داردتحقیقات انجام شده نشان می دهد که وجود گلیسین به عنوان یک مکمل در رژیم غذایی باعث کاهش توده چربی می شود.هم چنین نتایج نشان می دهد کاهش سایز و وزن بدن بدون از بین رفتن عضلات و بافت های مهم بدن می باشدعلاوه بر این خواص زیر نیز برای استفاده از گلسین ذکر شده است:

                     · ساخت توده های چربی و جلوگیری از تحلیل عضلانی

                     · اثر مهم در تولید هورمون رشد انسان

                     · افزایش عملکرد ذهنی و تقویت حافظه

                     · جلوگیری از سکته مغزی و تشنج

                     · محافظت از پوست در برابر علائم پیری و یا جهش های سلولی

                     · کاهش درد مفاصل

                     · کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع ۲

                     · افزایش بهبود کیفیت خواب

                     · تولید آنزیم های گوارشی

                     · تولید نمک های صفراوری

                     · کاهش واکنش های آلرژیک و خود ایمنی

                     · تولید گلبول های قرمز

                     · بهبود استرس، اضطراب، تشنج، اسکیزوفرنی و اختلالات روانی

                     ·در نتیجه وجود گلیسین در قرص آلفااسلیم با کمک فرآیندهای:

                     · بهبود سیستم گوارشی و تنظیم آنزیم های آن

                     · تثبیت قند خون

                     · جلوگیری از تحلیل عضلانی

                     · ساخت توده های عضلانی بدون چربی

                     · باعث کاهش وزن و لاغری شما می گردد.

کافئین

کافئین یکی از مهم ترین و معروف ترین ترکیباتی است که به عنوان بالا برنده سطح انرژی و سوخت وساز بدن شناخته می شودکافئین در بسیاری از مواد غذایی خصوصا در قهوه وجود دارد که استفاده مناسب از آن در دوز مشخص و به طور منظم باعث لاغری و کاهش وزن می گرددچیزی که قرص لاغری آلفا اسلیم نیز از آن بی نصیب نمانده است.

پس از بیدار شدن و انجام کارهای روزمره، مغز کم کم ماده شیمیایی به نام آدنوزین را ترشح می کندآدرنوزین به گیرنده مخصوص خود در مغز چسبیده و شما کم کم احساس خستگی و خواب آلودگی خواهید کرد.

کافئین ساختاری شبیه به آدرنوزین داردگیرنده های آدرنوزین در مغز تفاوت بین کافئین و آدرنوزین را متوجه نمی شونددر نتیجه با خوردن کافئین، آن ها جای آدرنوزین ها را در گیرنده های مغز می گیرند و از جذب آدرنوزین جلوگیری می کننددر نتیجه بدن احساس خستگی و خواب آلودگی نخواهد کرد و شما سطح بالاتری از انرژی را خواهید داشت.

علاوه بر این سطرح بالاتر انرژی در بدن، باعث افزایش پرداز اطلاعات در بدن می شود که تغییرات آن توسط غده هیپوفیز ثبت می گردداین تغییرات ایجاد شده در بدن، توسط غده هیپوفیز به عنوان شادمانی و پرانرژی بودن تلقی می گردددر ادامه یک پیام به غده فوق کلیه ارسال شده و باعث افزایش ترشح هورمون آدرنالین می گرددادامه این تغییر و تحولات، همگی باعث افزایش سوخت و ساز بدن و متابولیسم می گردد.

در نتیجه مصرف کافئین در قرص آلفا اسلیم و ترشح هورمون آدرنالین در ادامه آن، شاهد اتافاقات زیر خواهیم بود:

 

                     · افزایش جریان خون در سراسر بدن از جمله عضلات

                     · افزایش ضربان قلب

                     · افزایش فشار خون

                     · رهایی قند از کبد برای در دسترس گرفتن انرژی بدن

                     · افزایش متابولیسم بدن و سوخت و ساز آن

                     · کمک به چربی سوزی

                     · افزایش سطح انرژی

 

گارسینیا

گارسینیا یکی از میوه های بومی کشور اندوزی با ظاهری شبیه به کدو تنبل، داری رنگ سبز تا زرد کم رنگ و اندازه ای شبیه پرتقال استعصاره این میوه یکی از ترکیبات پرکاربرد در داروهای لاغری و کاهش وزن از جمله آلفا اسلیم است.

این میوه دارای مقدار زیادی هیدروکسید سیتریک است که نتایج اثبات شده ای در کاهش توده های چربی و لاغری از خود نشان داده است.

سروتونین یکی از ترکیباتی است که به مقدار فراوان در دستگاه گوارشی انسان وجود دارد و باعث تنظیم خواب و اشتها می شودبه گونه ای که ترشح سروتونین، باعث افزایش احساس سیری و کاهش اشتها می گرددهیدوکسید اسید موجود در عصاره گارسینیا باعث افزایش ترشح سرتونین و در نتیجه کنترل اشتها تا حد بسیار زیادی می گردد.

هم چنین هیدروکسید اسید مانع از تبدیل شدن سیترات به استیل کوانتزیوم می شود که اولین گام تبدیل قندها و کوبوهیدرات های اضافی بدن به چربی استدر نتیجه با مصرف مداوم قرص آلفا اسلیم، کاهش توده های چربی و ذخیره آن ها را به وضوج خواهید دید.

پس به صورت کلی می توان گفت گارسینیای موجود در آلفا اسلیم از طریق مکانیزم های زیر باعث لاغری و کاهش وزن شما می گردد:

 

 کاهش اشتها

 

 کاهش قند خون

 

 جلوگیری از تبدیل قند و کربوهیدارت اضافه به چربی

 

 

مزایای جانبی استفاده از قرص لاغری آلفا اسلیم:

اگرچه مهم ترین مکانیزم و اثر بخشی قرص آلفا اسلیم برای لاغری و کاهش وزن می باشد اما به دلیل ترکیبات گیاهی موجود در این قرص، مصرف آلفا اسلیم مزایای دیگری نیز برای شما به همراه خواهد داشتمانند:

 جلوگیری از افتادگی، اکنه و … در پوست

 

 خواص آنتی اکسیدانی و ضد باکتریایی

 

 بهبود عملکرد گوارش

 

 رفع یبوست

 

 موثر در افسردگی و خلق و خو

 

 افزایش سطح انرژی بدن

 

 سرشار از مواد مغذی شامل ویتامین ها، امگا ۳ و 

 

 کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع ۲

 

 کاهش کلسترول و چربی خون

 

 جلوگیری از کبد چرب

 

 کمک به عضله سازی بدن

خواص ضد سرطانی

 

روش مصرف الفا اسلیم:

برای استفاده از قرص آلفا اسلیم جهت کاهش وزن و شکستن استپ های وزنی، طبق روش زیر مصرف کنید:

نیم ساعت پس از صبحانه ترجیحا صبحانه کامل خورده شود)، یک عدد کپسول را به همراه ۲ لیوان آب ولرم مصرف کنید.

 ۲ ساعت پس از مصرف قرص آلفا اسلیم، بهتر است به جز مایعات چیز دیگری مصرف نکنید تا قرص در معده تجزیه و بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.

 برای جلوگیری از افت فشار و قند خون یا ایجاد حالت ضعف، می توانید از میوه جات به عنوان میان وعده استفاده کنید.

 برای شکستن استپ وزنی توسط قص آلفا اسلیم، یک عدد قرص بعد از صبحانه و قرص دیگر را بعد از ناهار مصرف کنیدخوردن دو لیوان آب به همراه آلفا اسلیم ضروری می باشد.

 دوره مصرف قرص های آلفا اسلیم، ۴ تا ۶ هفته می باشددر نتیجه لازم است پس از پایان یک دوره، یک ماه به بدن خود استراحت داده و مجددا شروع کنید.

 در صورت بروز ضعف شدید در بدن می توانید چند حبه قند در حدود ۳-۴ عددرا به همراه کمی نمک در آب حل کرده و بنوشیدهم چنین خوردن مواد شیرین مانند خرما نیز می تواند موثر باشد.

 

3) قرص لاغری پاپایا

قرص لاغری ادیوس (Adiosیک قرص کاهش وزن گیاهی محصول کشور اسپانیا است که روشی مؤثر و طبیعی برای کاهش وزن ارائه می دهد.ادیوس در زبان اسپانیایی به معنای خداحافظی است و نام این قرص در اولین نگاه به ما میفهماند که میتوانیم با مصرف این قرص با چاقی خداحافظی کنیمقرص ادیوس با تمرکز بر متابولیسم شما با سرعت بخشیدن به میزان تبدیل چربی ذخیره شده به انرژی و سوزاندن کالری در این فرآیند کار می کندبا این وجود باید تأکید کرد که ادیوس تنها درصورتی که با رژیم های غذایی کم کالری و برنامه های ورزشی مناسب بکار گرفته شود، نتیجه خواهد داد.

قرص لاغری ادیوس از چه ترکیباتی تهیه شده است؟

ماده اصلی اضافه شده به ادیوس نوعی جلبک دریایی به نام fucus استfucus یک جلبک دریایی قهوه ای است که قرن ها در سراسر اروپا به عنوان داروی سنتی برای کاهش وزن و لاغری استفاده می شده استمطالعات اخیر همچنین حاکی از آن است که این جلبک می تواند رشد بافت سالم را تحریک کند، سیستم ایمنی بدن را برانگیخته نماید و سطح متعادل گلوکز خون را حفظ کند.

جنبه کاهش وزن فوکوس از عنصر اصلی آن ید ناشی می شود، که می تواند با تحریک غذه تیروئید، سوخت و ساز بدن را تسریع کندبنابراین افزایش متابولیسم بدن می تواند شروع کاهش وزن را آغاز نمایدقرص ادیوس علاوه بر افزایش متابولیسم، می تواند اشتها را نیز کاهش دهد که این نیز عامل مهمی برای کاهش وزن استبا تحریک متابولیسم، تجزیه بافت های چربی منجر به از دست دادن وزن به صورت ایمن و کارآمد می شوداین جلبک دریایی همچنین مملو از مواد معدنی طبیعی و عناصر کمیاب است که به کنترل اشتها، از بین بردن سموم و مبارزه با احتباس آب در بدن کمک می کند.

موارد منع مصرف و احتیاط در مصرف قرص ادیوس

                     · مصرف قرص ادیوس در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.

                     · در صورت حساسیت به اجزای این قرص، از مصرف آن خودداری نمایید.

                     · در صورت دریافت درمان ها یا رژیم های غذایی دارای ید از مصرف این قرص خودداری نمایید.

                     · در صورت عدم تحمل نسبت به شکر (sugar intoleranceاز مصرف این قرص خودداری نمایید.

                     · افرادی که برای یک وضعیت بهداشتی طولانی مدت یا جدی تحت مداوا هستند بایستی از مصرف قرص ادیوس خودداری کنند.

                     · در صورت مصرف داروهای ضد انعقادی از مصرف قرص ادیوس اجتناب نمایید.

عوارض جانبی قرص لاغری ادیوس

مانند هر دارویی، واکنش به این قرص امکانپذیر است و در موارد نادر ممکن است به مواد تشکیل دهنده حساسیت وجود داشته باشدبه منظور کاهش خطر بروز عوارض جانبی، باید دستورالعمل ها را با دقت دنبال کرده و هرگز از مقدار توصیه شده تجاوز نکنیدعوارض جانبی ذکر شده در شرایط نادر می تواند شامل گرفتگی معده، نفخ، اسهال و حالت تهوع باشدهمچنین از عوارض قرصهای لاغری ادیوس میتوان به سرگیجه، بی حالی، حالت تهوع، تپش قلب، افت فشار خون و سردرد اشاره کردعوارض ذکر شده ممکن است از هر ۱۰۰۰ نفر در یک نفر دیده شود.

در صورت مشاهده هر یک از این عوارض جانبی، توصیه می شود که قرص ها را مصرف نکنید و مایعات زیادی بنوشیداگر عوارض جانبی شما بدتر شده یا متوجه عارضه جانبی که در لیست اطلاعات موجود نیست شدید، سریعاً مصرف Adios را متوقف کرده و با پزشک معالج خود تماس بگیرید.

 

4) قرص لاغری بلوبری

قرص بلوبری یکی از بهترین قرص های لاغری می باشد که نتیجه مطلوبی را از خود نشان داده استاین قرص از میوه بلوبری که با نام تمشک آبی نیز شناخته می گردد، ساخته می شودبرای آشنایی بیشتر با نحوه عملکرد و مصرف این قرص لاغری با ما همراه باشید.

مشخصات کلی قرص بلوبری:

                     · قرص لاغری بلوبری محصول کشور برزیل

                     · تولید شده از میوه بلوبری

                     · هر بسته حاوی ۶۰ عدد کپسول ۵۰۰ میلی گرم

                     · بسته بندی با رنگ آبی تیره

                     · کپسول ها با رنگ ابی تیره و حک اسم قرص بر روی آن ها

                     · وجود هولوگرام بر روی قوطی قرص

نحوه عملکرد بلوبری برای کاهش وزن و لاغری

کاهش اشتها: بلوبری سرشار از فیبر می باشدفیبرها به سختی درون سیستم گوارشی هضم می شونددر نتیجه تا زمان طولانی در معده حضور دارند و باعث پر بودن حجم آن می گردنددر نتیجه شما به صورت طولانی مدت احساس سیری خواهید نمود.

چربی سوزی: با توجه به وجود فیبر بالا در بلوبری، انرژی زیادی برای فرآیند هضم و گوارش آن مصرف می گردددر نتیجه انرژی که از خوردن آن حاصل می شود کمتر از انرژی مصرف شده برای فرآیند هضم می باشدادامه این فرآیند باعث می شود که بدن برای تامین انرژی مورد نیاز خود، از چربی های ذخیره شده در بدن استفاده کندچیزی که احتمالا با کاهش حجم توده های چربی در شکم و پهلوها به خوبی متوجه خواهید شد.

بهبود فرآیند گوارش و جلوگیری از یبوست: یبوست و مشکلات گوارشی یکی از مهم ترین عوامل اضافه وزن و چاقی می باشددر نتیجه با بهبود این فرآیند، لاغری و کاهش وزن می تواند به راحتی انجام شود.

کاهش جذب چربی و مواد قندی: به دلیل بهبود فرآیند گوارش و دفع، مواد چربی و قندی سریع تر از بدن دفع می شود.

 

 

 تاريخ : پنج شنبه 6 شهريور 1399 | 14:14 | نویسنده : mm |

بهترین روش برای چاقی و تنظیم رژیم چاقی چیست؟

همانطور که بسیاری از افراد به دنبال کاهش وزن و لاغری هستند، برخی دیگر به دنبال روش هایی برای چاقی و افزایش وزن هستند. اما برخی از راهکارهای سریع مانند تزریق ژل نیز وجود دارد که از نظر برخی از افراد درست نیست و نیاز به راهکارهای دیگری برای این منظور دارند. در ادامه بهترین راهکارها را برایتان معرفی خواهیم کرد.

چرا وزن بالا نمی رود؟

                     ·تغییرات هورمونی یا نامتعادل بودن سطح هورمون

                     ·استرس و اضطراب

                     ·فعالیت بدنی بیش از حد

            ·         ژنتیک و زمینه های وراثتی که ناشی از عادات غذایی و عادات شخصی هستند

            ·         مصرف برخی از داروها

            ·         ابتلا به برخی از بیماری ها

            ·         تحت مراقبت قرار گرفتن جهت درمان بیماری خاص مانند درمان ا شیمی درمانی

            ·         تغذیه بد و عدم دریافت متعادل از تمام منابع غذایی

            ·         مشکلات گوارشی و دفع بیش از حد نرمال مواد غذایی

            ·         نداشتن خواب کافی

راهکارهایی برای چاقی و افزایش وزن

برای اینکه تناسب اندام حاصل شود، همیشه نیاز به کاهش وزن نیست و برخی از مواقع باید رو به افزایش وزن آورداین موضوع می توان به عنوان دغدغه ای مهم برای برخی از افراد قلمداد شود که نگرانی جدی استالبته اگر نیاز بدن آنها به ویتامین ها و مواد مغذی تامن شود لاغر باشند، نگرانی چندانی وجود ندارد و آسیبی به بدن آنها نخواهد رسیداما زمانی که تناسب اندام هدف باشد باید راهکارهای را برای دست یافتن به افزایش وزن پیش گرفتدر ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

1. از تمام منابع غذایی استفاده کنید

اگر میل به غذا ندارید سعی کنید راهکارهایی را برای افزایش اشتهای خود پیدا کنیداز جمله آنها می توان به استفاده از غذاهای متنوع و هر آنچه که دلخواهتان است اشاره کردباید از تمام منابع غذایی برای سرعت دادن به روند افزایش وزن و افزایش اشتهای خود استفاده کنید.

2. خوب بخوابید

نداشتن خواب کافی به منظور مطالعه یا حتی شغل، می تواند تعادل هورمونی را بهم زده و به بدترین شکل شرایط بدنی چاقی یا لاغری افراطی را تحت تاثیر قرار دهدپس تا ای ممکن زمان خود را طوری تنظیم کنید که بتوانید خوب بخوابید.

3.از کربوهیدرات کمک بگیرید

یکی از منابع غذایی مهم برای وزن گرفتن و رژیم چاقی، کربوهیدرات استبهترین گزینه ها برای این منظور، سیب زمینی، حبوبات، نان کامل ،غلات و ماکارونی هستند که می توانید از آنها برای وعده های مختلف استفاده کنید.

4. زمان درست را انتخاب کنید

برای مصرف مواد غذایی و وعده های خود، زمانبندی دقیقی را تنظیم کنیداز این طریق می توانید میل به غذای اصلی و مفید را داشته باشیدبهتر است قبل از وعده های اصلی غذایی به هیچ وجه از میان وعده های بسیار شیرین، پرچرب و شور استفاده نکنید.

5. از اشتها آورها کمک بگیرد

منابع غذایی حاوی زینک یا مکمل های حاوی زینک تاثیر به سزایی در داشتن اشتها و اشتها آوری به همراه دارندبهترین منابع طبیعی آن شامل گوشت بره، دانه کدو، نخود و لوبیا، کاکائو و شکلات تلخ، ماست کفیر، اسفناج می شود که می توانید برای افزایش اشتها 40 دقیقه قبل از غذا از آنها استفاده کنید.

 

 

 تاريخ : سه شنبه 4 شهريور 1399 | 15:30 | نویسنده : mm |

روند کلی رژیم تخم مرغ و بررسی جدی‌ترین عوارض خطرناک آن

رژیم تخم مرغ ادعا دارد که در بازه زمانی خاصی می‌تواند وزن را به سرعت کاهش دهدبرای کاهش وزن رژیم‌های متعددی وجود دارد که از یک ماده غذایی برای پایین آوردن وزن به کار برده می‌شوداما آیا این روند صحیحی برای کاهش وزن است؟

با ادامه متن همراه باشید تا علاوه بر پی بردن به پاسخ این سوال، به بررسی مواردی از جمله گزینه‌های زیر در مورد رژیم تخم مرغ بپردازیم:

            ·         تاثیر رژیم تخم مرغ بر کاهش وزن

            ·         مزایای این رژیم

            ·         فواید این ماده غذایی برای بدن

            ·         روند رژیم تخم مرغ روزه و کاهش وزن کیلویی

            ·         بایدها و نبایدهای در طول این رژیم

            ·         روند رژیم تخم مرغ هفته‌ای و کاهش وزن

            ·         معایب و مضرات مصرف بیش از حد تخم مرغ

            ·         معایب این رژیم برای لاغری

رژیم تخم مرغ برای کاهش وزن موثر است؟

تخم مرغ از جمله مواد غذایی به شمار می‌رود که به تنهایی به عنوان یک غذای کامل و پر خاصیت می‌توان از آن استفاده کردالبته جزء اصلی برای تهیه برخی از غذاها مانند انواع کوکو نیز به شمار می‌روداین موضوع به دلیل وجود انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی در این ماده غذایی در دسترس است.

 

تخم مرغ به دلیل داشتن کلسترول بالا تیتر اخبار مربوط به کاهش وزن قرار گرفته است، به همین دلیل است که افراد فقط در پی بهره بری از فواید لاغر کننده و عضله‌سازی آن هستند و از خواص تغذیه‌ای دیگر آن بی خبر هستند.

دلیل اصلی برخی افراد برای مصرف نکردن تخم مرغ، کلسترول بالای آن است که این موضوع را پژوهشگران بر اساس انجام پژوهشی در سال 2012 رد کردنددر پایان این پژوهش مشخص شد که مصرف روزانه یک عدد تخم مرغ خطر ابتلا به بیماری قلبی و سکته مغزی را افزایش نمی‌دهد.

مصرف هفته‌ای، تخم مرغ یا بیشتر برای بسیاری از افراد مشکل ایجاد نمی‌کند و هیچ اثر منفی روی بیماران قلبی ندارد، حتی باعث کاهش حملات قلبی نیز می‌شود.همینطور افراد مبتلا به دیابت می‌توانند در طول هفته تخم مرغ مصرف کنند و نگران افزایش سطح قند خون و کلسترول خون نباشند.

چرا رژیم تخم مرغ خوب است؟

 رژیم تخم مرغ از جمله رژیم‌های لاغری سریع به شمار می‌رودبا کمک آن می‌توانید وزن خود سریع تر از رژیم‌های دیگر کم کنید، تخم مرغ با افزایش سوخت و ساز بدن باعث از بین رفتن چربی‌ها می‌شوداین رژیم یک روش عالی برای لاغری استاگر شما بر رژیم خود پایبند باشید، وزن از دست رفته، بر نمی‌گردد.

 

در این مطلب قصد داریم تا با بهره گیری از خواص فوق العاده تخم مرغ، که بیان خواهیم کرد، به همراه مقداری از انواع سبزیجات، در حین رساندن مواد مغذی و مورد نیاز به بدن، به وزن ایده آل و کاهش وزن دست یابیدتنها در سه روز، سه کیلو وزن اضافی بدن کم می‌شود.

از مزایای دیگر رژیم تخم مرغ

            ·        ساده و آسان بودن پیروی از دستورات آن

            ·         مجبور به خوردن غذاهای بی مزه نیستید و تخم مرغ مورد علاقه اکثریت است

            ·         در دسترس بودن برای خرید

            ·         آماده شدن آن زمان زیادی نیاز ندارد

            ·         پروتئین بالایی دارد که باعث می‌شود بیشتر احساس سیری کنید و دیرتر گرسنه شوید

            ·         با رعایت نکات آن به تناسب اندام ایده آل دست خواهید یافت

10 خاصیت برجسته تخم مرغ برای رژیم لاغری

                    ·بهبود عملکرد بدنهر تخم مرغ حاوی 76 کیلو کالری انرژی است، مصرف روزانه یک تخم مرغ حدود گرم پروتئین به بدن می‌رساندبه دلیل داشتن ویتامین B انرژی بدن در طول روز را تامین می‌کند.

                     ·جبران کمبود آهنآهن نقش حیاتی در سیستم ایمنی بدن دارد و باعث انرژی زایی در بدن می‌شودآهن موجود در زرده تخم مرغ برای بدن بسیار مفید بوده و زود هضم ترین نوع آهن به حساب می‌آید.

                     ·جبران کننده کمبود مواد مغذیتخم مرغ 30 درصد فولات و 40 درصد ویتامین‌های A,E,B12  بدن را تامین می‌کندهمچنین حاوی ویتامینD است، که موجب تقویت استخوان‌ها خواهد شد.

                     ·پایین آورنده کلسترولدر گذشته باور بر این بود که تخم مرغ کلسترول را بالا می‌برداما طی تحقیقاتی به تازگی نتیجه گرفته شد که رابطه‌ای معکوس بین تخم مرغ و بیماریهای قلبی وجود دارداین به دلیل تفاوت نوع کلسترول موجود در تخم مرغ و تاثیر متفاوت آن بر بدن استتخم مرغ کلسترول خوب بدن را افزایش می‌دهد.

                     ·کاهش دهنده وزنشروع روز با خوردن تخم مرغ باعث می‌شود تا در طول روز فرد احساس سیری داشته و مواد مغذی مورد نیاز بدن تامین شود.

                     ·سلامت مغزترکیبات موجود در تخم مرغ باعث سلامت مغز و بهبود حافظه و دقت نیز می‌شودتخم مرغ منبع خوبی برای تامین نیاز بدن به کولین به شمار می‌رود.

                     ·تقویت کننده قوه بیناییتخم مرغ حاوی دو آنتی اکسیدان مهم است که چشم را در برابر مشکلات مربوط بر اثر اشعه خورشید محافظت می‌کندهمچنین از ایجاد آب مروارید و تباهی لکه زرد پیشگیری خواهد کرد.

                     ·تامین کننده پروتئین مورد نیاز بدنپروتئین موجود در یک عدد تخم مرغ برابر با 40 گرم گوشت پخته شده است، بدن برای رشد اعصاب جدید و ترمیم اعصاب قدیمی به پروتئین نیاز دارد.

                     ·محافظ سلامت پوست و موبا استفاده متعادل از تخم مرغ در رژیم غذای، حتما شاهد رشد سریعتر موهای خود خواهید شدویتامین Aموجود در این ماده غذایی موجب ترمیم بافت‌های پوست می‌شود.

                     ·تقویت کننده سیستم ایمنی بدنبیشترین بهره برای سیستم ایمنی بدن از تخم مرغ است که سیستم ایمنی بدن را در مقابل بیماری‌ها و ویروس تقویت می‌کند.

 

 

با وجود خواص متعددی که این ماده غذایی دارد، در کشور ما، ایران، سرانه مصرف تخم مرغ بسیار پایین استاز جمله دیگر خواص آن به حفظ سلامت کبد، کاهش ریسک ابتلا به سرطان سینه، ترمیم سلول‌ها، گردش خون بهتر و… می‌توان اشاره کردبا مطلع شدن از مهمترین خواص تخم مرغ لازم است تا روندی از رژیم تنظیم شده با این ماده غذایی را برایتان بیان کنیمبا ما همراه باشید.

بایدها و نبایدهای رژیم تخم مرغ

این رژیم غذایی نیز مانند بسیاری از رژیم‌های کاهش وزن، قوانین و اصول مخصوص به خود را دارد که در طول آن باید به آنها پایبند بود تا به کاهش وزن مطلوب دست یافت.

 

این رژیم، یک رژیم با مصرف کربوهیدرات پایین و پروتئین بالا است که بر اثر مصرف پروتئین به تقویت عضلات می‌پردازددر طول این رژیم باید قوانین و موارد زیر به طور کامل رعایت شود:

            ·         روزانه بین تا 12 لیوان آب بنوشیداینکار باعث می‌شود که بیشتر احساس سیری کنید، پوستتان شل نشود و یبوست نگیریدنوشیدن آب باعث دفع سموم بدن شده و بدن را هیدراته نگه خواهد داشت.

            ·         از مصرف تنقلات، مواد غذایی بی ارزش و فست فود دوری کنیدانواع میوه و سبزیجات را جایگزین آنها کنید.

            ·         از نوشیدنی‌ها با قند زیاد و نوشیدنی‌های الکلی دوری کنیدچای سبز و قهوه می‌توانند جایگزین سالم‌تری برای آنها باشند.

            ·         قند مصنوعی، شکر و نمک را در رژیم خود کم یا تا جای ممکن حذف کنید.

            ·         برای خوردن سالاد از روغن زیتون، نمک و انواع سس استفاده نکنید. (آبلیمو، سرکه یا آبغوره گزینه‌های سالم‌تری هستند)

            ·         در حین رژیم سعی کنید ورزش را در برنامه روزانه خود داشته باشید.

            ·         گوشت بدون چربی و مرغ بدون پوست استفاده کنید.

 

شروع رژیم تخم مرغ سه روزه و کاهش وزن سه کیلویی

از مزایای این رژیم اینکه تمام مواد موجود در این رژیم غذایی، در دسترس استاز طرف دیگر این ماده غذایی پرخاصیت قابل تهیه برای بسیاری از افراد است که میتوانند این رژیم را پیش گرفته و به نتیجه ایده‌آل و تناسب اندام دست یبند.

روز اول

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه یک عدد گریپ فروت (و یا عدد گوجه)  یک فنجان چای سبز بدون قند و شکر میتوانید در این وعده میل کنید.

ناهاردو عدد سفیده تخم مرغ و 120 گرم ماهی آبپز شده به همراه یک لیوان چای سبز بدون قند برای این وعده در نظر گرفته شده است.

برای میان وعده عصرانه مجاز هستید یک عدد سیب میل کنید.

شام:  یک عدد هویج متوسط آبپز شده به همراه نصف پیمانه کلم بروکلی خرد شده، نصف پیمانه نخود سبز، نصف پیمانه لوبیا سبز، نصف پیمانه گل کلم خرد شده را می‌توانید برای این وعده میل کنیدیک فنجان چای سبز بدون قند نیز برای این وعده مجاز است.

 

روز دوم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز شده به همراه یک عدد موز متوسط و یک فنجان چای سبز بدون قند را می‌توان مصرف کرد.

 

ناهاردو عدد تخم مرغ آبپز بدون زرده به همراه 120 گرم مرغ آبپز بدون چربی و یک لیوان چای سبز برای این وعده غذایی مجاز است.

شامیک قطعه نان سوخاری، یک عدد تخم مرغ، 120 گرم از پنیر لور به همراه یک پیمانه شیر کم چرب مناسب برای این وعده شام است.

روز سوم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز شده به همراه یک لیوان آب گوجه فرنگی برای این وعده در نظر گرفته شده است.

ناهارتخم مرغ آبپز بدون زرده به همراه 130 گرم گوشت قرمز بدون چربی آبپز شده و یک فنجان چای سبز را می‌توان نوش جان کرد.

شامدو عدد سیب زمینی متوسط آبپز شده به همراه چند برگ کاهو و یک لیوان چای سبز را شامل می‌شود.

نوع دیگری رژیم غذایی که کمتر رایج است، رژیم غذایی سخت تخم مرغ است که توصیه نمی‌شودزیرا ضمن مشکل بودن، به دلیل کم کردن خیلی از مواد غذایی می‌تواند باعث سوء تغذیه شده و خطرات جبران ناپذیری مثل زخم معده را برای فرد به بار آورد.

 

تخم مرغ انواع مختلفی از مواد مغذی را در خود دارد، این ارزش غذایی بستگی به این دارد که زرده آن مصرف شود یا سفیده آنسفیده از 90 درصد آب و 10 درصد پروتئین تشکیل شده است که در این رژیم زرده تخم مرغ برای برخی از وعده‌ها حذف شده و بیشتر سفیده آن مورد استفاده قرار می‌گیردوجود پروتئین در سفیده ارزش غذایی تخم مرغ را  به مقدار قابل توجهی تغییر داده است.

 

سفیده تخم مرغ دارای کالری و انرژی بسیار کمی است اما همانطور که گفتیم حاوی مقدار زیادی پروتئین استدر واقع سفیده تخم مرغ دارای 76 درصد از تمام پروتئین‌های موجود در تخم مرغ را شامل می‌شودعلاوه بر این، تخم مرغ حاوی پروتئین کامل است و اسید آمینه ضروری برای بدن را در خود به همراه دارد که از این طریق بدن می‌تواند قدرت بهترین عملکرد را داشته باشد.

عوارض جدی مصرف بیش از حد تخم مرغ

در کنار فواید زیادی که تخم مرغ دارد نمی‌توان از مضرات آن چشم پوشی کرد و برای رژیم در نظر نگرفتزمانی که تخم مرغ بیشتری در رژیم غذایی مصرف می‌کنید، بهتر است سعی کنید از محصولات فرآوری شده گوشتی تا جای ممکن پرهیز کنیدزیرا می‌تواند به دلیل داشتن چربی بالا به سلامت شما آسیب وارد کند.

مصرف یک تخم مرغ در روز و چند بار در هفته، برای افراد سالم قابل قبول استاما بیماران دیابتی و بیماران قلبی بهتر است برای حفظ سلامتی‌شان حداکثر سه بار در هفته از این ماده مغذی استفاده کنند.

شروع رژیم تخم مرغ دو هفته‌ای و کاهش وزن الی 10 کیلویی

به دنبال رژیم سه روزه‌ای که معرفی شد، نوع دیگری از این رژیم کاهش وزن وجود دارد که به کمک آن می‌توان در عرض 14 روز به کاهش وزن بالایی دست یافتاما روند آن کمی متفاوت‌تر است که در ادامه برایتان به طور کامل آورده‌ایم.

هفته اول برای رژیم تخم مرغ

 

در این هفته بهتر است مو به مو آنچه که لازم است و برایتان خواهیم گفت را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. پرخوری‌های گذشته را کنار گذاشته و روندی متعادل را برای کاهش وزن پیش بگیرید.

 

روز اول

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز شده به همراه یک واحد میوه

ناهارسه واحد میوه و دو قطعه نان سبوس دار

شامنصف سینه مرغ به همراه سالاد بدون سس

روز دوم

صبحانه: دو عدد تخم مرغ آبپز شده به همراه یک واحد میوه

ناهارمرغ آبپز به همراه سالاد سبزیجات با برگ سبز

شام: سالاد سبزیجات به همراه دو عدد تخم مرغ آبپز و یک پرتقال

روز سوم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه یک واحد میوه

ناهاریک قطعه نان سبوس دار به همراه پنیر فاقد چربی و یک عدد گوجه فرنگی

شاممرغ آبپز شده به همراه سالاد بدون سس

روز چهارم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه یک واحد میوه

ناهارفقط میوه می‌توانید مصرف کنید

شاممرغ بخار پز شده به همراه سالاد بدون سس

 

روز پنجم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز شده به همراه یک واحد میوه

ناهاردو عدد تخم مرغ آبپز به همراه سبزیجات بخارپز

شامماهی یا کباب به همراه سالاد

روز ششم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز شده به همراه یک واحد میوه

ناهارانواع میوه‌ها را برای این وعده می‌توانید مصرف کنید

شاممرغ بخارپز شده به همراه سبزیجات

 روز هفتم

صبحانه دو عدد تخم مرغ آبپز شده به همراه یک واحد میوه

ناهارمرغ آبپز به همراه سالاد گوجه و سبزیجات بخارپز شده

شامسبزیجات بخارپز شده

 

هفته دوم برای رژیم تخم مرغ

در این هفته بدن به روند رژیم کاهش وزن عادت کرده است و کم کم شروع به چربی سوزی بیشتری نسبت به سابق خواهد داشت تا از چربی‌های جمع شده در بدن برای تامین انرژی استفاده کند.

روز اول

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه یک واحد میوه

ناهارمرغ آبپز شده به همراه سالاد بدون سس

 

شامدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه سالاد بدون سس و یک پرتقال

روز دوم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز و یک واحد میوه

ناهاردو عدد تخم مرغ آبپز به همراه سبزیجات بخارپز

شامماهی و یا کباب به همراه سالاد بدون سس

روز سوم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه یک واحد میوه

ناهارمرغ پخته به همراه سالاد بدون سس

شامدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه سالاد سبزیجات و یک پرتقال

روز چهارم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه یک واحد میوه

ناهاردو عدد تخم مرغ آبپز به همراه سبزیجات بخارپز شده و پنیر فاقد چربی

شاممرغ بخارپز شده به همراه سالاد بدون سس

روز پنجم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه یک واحد میوه

ناهارسالاد ماهی تن

شامدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه سالاد

روز ششم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز به همراه یک واحد میوه

ناهار: مرغ بخارپز به همراه سالاد بدون سس

شامانواع میوه

روز هفتم

صبحانهدو عدد تخم مرغ آبپز شده به همراه یک واحد میوه

ناهارمرغ بخارپز شده به همراه سبزیجات

شامسالاد ماهی تن

عوارض خطرناک رژیم تخم مرغ

این رژیم نیز مانند رژیم‌های سرعتی دیگر است که ادعا دارد طی دو هفته وزن را به مقدار چشمگیری کاهش می‌دهداین رژیم نیز مانند رژیم کانادایی یا رژیم پروتئین است اما در پوست و قالبی دیگر طراحی و تنظیم شده است، تا بتواند طرفدارانی را به خود جلب کند.

در این رژیم مانند رژیم پروتئین یا رژیم کانادایی، پروتئین بیشتری نسبت به سایر مواد مورد نیاز بدن از جمله کربوهیدرات به بدن می‌رسداین در حالتی است که بدن بیشتر انرژی خود را از کربوهیدرات تامین می‌کندمثلا فردی با وزن 70 کیلو می‌تواند حداکثر 70 گرم گوشت در طول روز مصرف کند که بیشتر از آن ممکن است در آینده برای او عوارضی را به همراه داشته باشد.

 

در کل بهتر این است که از هرم غذایی اصولی پیروی کرد تا از تمام مواد مغذی بهره ببریمزیرا اگرچه وزن بدن کم می‌شود اما اصولی نبوده و به دلیل مصرف کم یک سری از مواد غذایی ممکن است فرد دچار افت قند خون، سرگیجه، بی حالی، ضعف، سردرد و مشکلات دیگر شود.

این رژیم فقط برای دو هفته دستور غذایی در اختیار قرار داده و برای بعد از آن هیچ دستوری نداردپس فرد به روال سابق برگشته و وزن از دست رفته برمی‌گردد یا حتی دچار اضافه وزن نیز می‌شودیعنی این کاهش وزن دوام نخواهد داشت و وزن پایداری حاصل نشده است.

برای ثابت نگه داشته شدن وزن ایده آل بهتر است برای هرگونه رژیم، یک رژیم نگه دارنده نیز برای بعد از دوره رژیم در نظر گرفته شودپس نیاز به یک برنامه ریزی طولانی مدت استکه در واقع در این مدت چربی سوزی شکل نگرفته و فقط بدن آب خود را در این مدت از دست داده استعلاوه بر این موارد، در طول این رژیم هیچ محدودیتی برای بیماری‌های مختلف در نظر گرفته نشده است.

سخن پایانی

توصیه می‌کنیم اگر فردی قصد پیش گرفتن رژیم لاغری برای کاهش وزن دارد از رژیم سرخود و ظاهری پیروی نکند و بحث علمی کاهش وزن را جدی بگیردزیرا بعضی از رژیم‌ها نه تنها به لاغری کمک نمی‌کند بلکه سلامتی فرد را به خطر می‌اندازندتنها باید برای داشتن تناسب اندام رو به تغذیه متعادل سالم و فعالیت بدنی متناسب روزانه مانند ورزش هوازی و ورزش قدرتی رو آورد.

 

 

 تاريخ : پنج شنبه 9 مرداد 1399 | 14:39 | نویسنده : mm |
صفحه قبل 1 ... 4 5 6 7 8 ... 12 صفحه بعد
.: Weblog Themes By Slide Skin:.